PROGRAM  • MINDFUL AT WORK •

Program rozwojowy MINDFUL AT WORK polecamy pracodawcom, którzy szukają nowych, skutecznych rozwiązań wspierających długofalowo rozwój kadry pracowniczej. Oparty na uniwersalnych regułach praktyki mindfulness, pomaga profesjonalistom w redukcji stresu, poprawie efektywności oraz wykształceniu otwartej postawy uchylającej drzwi do realizacji zawodowych planów.

biurko

Program MINDFUL AT WORK to oferta skierowana do współczesnych pracodawców, którzy mając świadomość wartości ludzkiego potencjału, poszukują dla swoich pracowników nowych, inspirujących dróg rozwoju. Powstał on z myślą o aktywnych zawodowo profesjonalistach, od których praca wymaga dziś rozwinięcia wielu szczególnych cech, w tym nieustannej gotowości do stawiania czoła trudnym wyzwaniom, wysokich standardów działania, otwartości, elastyczności, opanowania, kreatywności oraz umiejętności koncentracji na celu i sprawnego współdziałania z innymi ludźmi. A jednocześnie program jest skutecznym narzędziem wsparcia dla wszystkich osób, które mierzą się w pracy z nadmiernym stresem i przeciążeniem lub odczuwają w tej ważnej sferze życia brak satysfakcji.

Program zaprasza uczestników do podróży w krainę uważności, w trakcie której mają oni możliwość przyjrzenia się własnemu stosunkowi do pracy oraz wypracowania nowej, odświeżającej perspektywy, dzięki której związany z nią wysiłek, stres, sukcesy i porażki, czy wieczny chaos lub rutyna zyskują nagle wymiar pełnych głębi i mądrości życiowych lekcji, składających się na unikalne zawodowe doświadczenie. Podstawę programu stanowi uniwersalna praktyka mindfulness, która prowadząc uczestników drogą wewnętrznego rozwoju, krok po kroku uczy ich prawdziwej, świadomej obecności w miejscu pracy, dzięki której nabierają oni umiejętności zachowywania spokoju w obliczu pojawiających się w pracy trudności, stają się bardziej komunikatywni, twórczy i chętni do współpracy oraz otwierają na pełnię osobistych zasobów, rozwijając w ten sposób potencjał własny i całej organizacji.

Na zawartość programową MINDFUL AT WORK składają się trzy unikalne narzędzia rozwojowe:
warsztaty MINDFUL AT WORK - grupowe zajęcia warsztatowe, w trakcie których uczestnicy mają możliwość doświadczenia na żywo przydatności technik mindfulness w wielu obszarach zawodowego życia, w tym ich dobroczynnego wpływu na poziom doświadczanego stresu oraz rozwój szeregu zawodowych kompetencji;
sesje MINDFULNESS BUSINESS MENTORINGU (opcja) - spersonalizowana praca rozwojowa na bazie praktyki mindfulness dla osób, które mierzą się ze szczególnymi zawodowymi wyzwaniami wymagającymi indywidualnego wsparcia mentorskiego;
sesje MINDFULNESS BUSINESS COACHINGU (opcja) - sesje coachingowe motywujące do wprowadzania zdobytej wiedzy w życie w postaci indywidualnych spotkań, dających możliwość znalezienia odpowiedzi i rozwiązań na nurtujące uczestników zawodowe problemy.

Praca rozwojowa przy użyciu programu MINDFUL AT WORK zaprasza uczestników do zatrzymania się i spojrzenia w głąb siebie, wsłuchania w swój wewnętrzny głos, skierowania życzliwej uwagi na własne myśli, odczucia i postawy względem pracy. Łagodny i przyjazny proces pomaga im zrozumieć lepiej siebie samych oraz zbudować nową perspektywę, dzięki której odczuwany w różnych sferach zawodowego życia dyskomfort zmienia się w otwartość i ciekawość, nadając codziennym zdarzeniom zupełnie nowy wymiar. W jego efekcie ludzie zaczynają czuć się dobrze tu gdzie są i tacy jacy są, zyskując prawdziwą spójność we wszystkim co robią. Stają się spokojniejsi, skupieni, uważni na siebie i innych, działają bardziej skutecznie i celowo oraz otwierają na własne talenty i kreatywność, zyskując coraz silniejsze poczucie wewnętrznej satysfakcji i harmonii. A co ważne, owocami tej pracy cieszyć się mogą nie tylko oni sami, ale również zatrudniające ich organizacje. Program MINDFUL AT WORK dostępny jest w wersji stacjonarnej oraz w postaci wyjazdów rozwojowych MINDFULNESS INCENTIVE, w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej.

Copyright © 2020 Akademia Mindful Living. All rights reserved.

Tags

Mindfulnesskurs mindfulness,  kurs uważności,  kurs MBSR,  mindfulness warszawa,  medytacjacoachingzarządzanie stresem,  redukcja stresumindfulness coaching,  life coachingbusiness coaching  rozwój osobistymindfulness warsztatymbsr,  mindfulness szkolenia,  Jon Kabat-Zinn,  zdrowiecoaching zdrowia,  coaching sylwetki,  coaching kariery,  coaching związków,  coaching relacji,  executive coaching,  leadership coaching,  change management,  zarządzanie zmianąszkolenia biznesowe,  szkolenia dla firm,  joga,  dietaodchudzaniezaburzenia wagimedycyna holistycznamedycyna naturalnaterapia naturalnakurs mindfulness warszawatrening mindfulness, trening mindfulness warszawamindfulness w biznesiemindfulness dla firmmindfulness online,