MINDFULNESS  Z UWAŻNOŚCIĄ PO ZDROWIE

Chciałbyś zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie? Masz dość stresu i problemów, które wywołuje on w Twoim życiu? Zapraszamy na warsztaty, które wesprą Cię w drodze do odzyskania psychofizycznej równowagi.

Dla kogo:
- dla osób pragnących poprawić stan swojego zdrowia i jakość życia
- dla ludzi walczących z przewlekłym bólem
- dla chorych na wszelkiego rodzaju choroby cywilizacyjne
- dla mających problemy zdrowotne o podłożu psychosomatycznym
- dla osób, u których zdiagnozowano choroby autoimmunologiczne
- dla ludzi pragnących się nauczyć jak zapobiegać nawrotom obniżonego nastroju
- dla walczących z bezsennością i zaburzeniami snu
- dla osób, które mają problemy z relaksem i odprężeniem
- dla wszystkich, którzy są zainteresowani profilaktyką zdrowotną
- dla miłośników i praktyków zdrowego stylu życia
- dla pragnących zredukować poziom stresu w życiu codziennym
- dla podążających drogą osobistego rozwoju i wewnętrznej równowagi
- dla miłośników medytacji, jogi oraz tych, którzy zajmują się nimi zawodowo
- oraz wszystkich innych pragnących żyć w pełni, zdrowo i z radością 


Cena warsztatów: 790 zł
Termin warsztatów: do potwierdzenia po zebraniu się grupyO warsztatach:

Warsztaty Z UWAŻNOŚCIĄ PO ZDROWIE to propozycja dla wszystkich, którym zależy na poprawie stanu własnego zdrowia oraz psychicznego i fizycznego samopoczucia. To także doskonała okazja do pogłębienia swojej wiedzy na temat wpływu stresu na ludzki organizm oraz możliwość poznania zdrowych, naturalnych sposobów radzenia sobie z jego negatywnymi skutkami. W trakcie dwóch dni intensywnej warsztatowej pracy, każdy z uczestników będzie miał wyjątkową szansę doświadczenia na żywo dobroczynnego wpływu uważności na własną psychofizyczną kondycję. Bazę programu warsztatów stanowią wyjątkowe techniki mindfulness, których skuteczność w zapobieganiu zdrowotnym dolegliwościom i wspieraniu procesu zdrowienia potwierdzają liczne naukowe badania oraz wieloletnia kliniczna praktyka.

Warsztaty Z UWAŻNOŚCIĄ PO ZDROWIE budują w nas zupełnie nową świadomość dotyczącą relacji zachodzącej pomiędzy naszym ciałem i umysłem. Kierują nas w stronę własnego wnętrza oraz własnych myśli, emocji i przekonań, które w rzeczywistości mają dużo większy wpływ na naszą fizyczność niż zwykliśmy uważać. Gdy uczymy się spoglądać w głąb własnego umysłu i nawiązujemy bliski, uważny kontakt z własnym ciałem, słynne słowa „O czym myślisz, tym się stajesz” zyskują dla nas zupełnie nowe znaczenie. To nowe zrozumienie sprawia, że przestajemy postrzegać dolegliwości zdrowotne jako przeszkody na własnej drodze lub niesprawiedliwe zrządzenia losu i zaczynają mieć one dla nas wymiar mądrej życiowej lekcji, uczącej prawdziwego szacunku i zrozumienia dla własnych potrzeb, odczuć i instynktownych reakcji. 

Celem głębokiej wewnętrznej przemiany, którą każdy uczestnik będzie miał szansę zainicjować w trakcie tych wyjątkowych warsztatów jest wsparcie własnego ciała w powrocie do stanu homeostazy, czyli naturalnej wewnętrznej równowagi, w której wszystkie jego komórki współpracują ze sobą i z zewnętrznym środowiskiem w sposób zdrowy i harmonijny. Aby stało się to możliwe, potrzebne będzie przyjrzenie się naszym życiowym doświadczeniom, które stanowią przyczynę psychicznego dyskomfortu i które utrzymują nasze ciało w stanie podwyższonego napięcia. Z pomocą w tym procesie przyjdą nam wszechstronne techniki mindfulness, które posłużą nam w poszukiwaniu źródeł skumulowanego w ciele stresu oraz w rozprężeniu go i wykształceniu nowej, kojącej perspektywy doświadczanych przez nas zdarzeń.

Warsztaty Z UWAŻNOŚCIĄ PO ZDROWIE polecamy wszystkim osobom poszukującym naturalnych, sprawdzonych metod wspierających proces zdrowienia oraz wszystkim tym, którzy są zainteresowani zdrowotną profilaktyką i nauką świadomego stylu życia. Medytacja uważności zajmuje w procesie warsztatowej pracy nie bez powodu miejsce tak szczególne. To właśnie ona oferuje nam możliwość głębokiego wglądu w istniejące w naszym ciele emocjonalne i fizyczne blokady, i to ona pozwala nam zrozumieć i zmienić będące ich źródłem nawykowe reakcje, budując w nas uzdrawiające poczucie szacunku i życzliwości do siebie samych i otaczającego nas świata. W wyniku tej pracy wewnętrzny opór ma szansę zostać zastąpiony zgodą, stres psychicznym komfortem, a wywołana chorobą bezsilność poczuciem mocy i wpływu na własny psychofizyczny dobrostan.

Co zyskasz biorąc w nich udział: 

- dowiesz się w jaki sposób stres wpływa na Twój organizm
- zrozumiesz związki zachodzące pomiędzy Twoim ciałem i umysłem
- zyskasz niepowtarzalną możliwość prawdziwego spotkania z samym sobą
- poprawi się Twoje fizyczne i psychiczne samopoczucie
- zwiększysz swoją odporność na choroby
- poznasz naturalne sposoby radzenia sobie z bólem
- lepiej poznasz swoje ciało, dzięki czemu będziesz potrafił skuteczniej dbać o jego potrzeby
- dowiesz się w jaki sposób zapobiegać nawrotom obniżonego nastroju
- poprawi się jakość Twojego snu i umiejętność relaksu
- nauczysz się uwalniać skumulowane w Twoim ciele fizyczne napięcie
- zwiększy się poziom Twojej energii
- nauczysz się szanować własne emocje i odczucia
- rozwiniesz w sobie umiejętność samoakceptacji
- wzrośnie Twoja umiejętność panowania nad stresem
- będziesz w stanie spokojniej reagować w trudnych sytuacjach
- przejdziesz ze stanu reakcji w stan możliwości i wyboru
- nauczysz się pozytywnego podejścia do życia
- osiągniesz lekkość umysłu i większe zadowolenie z życia
- rozwiniesz w sobie życzliwy stosunek do świata i ludzi
- lepiej poznasz i zrozumiesz samego siebie

Zajęcia prowadzone są w małych, kameralnych grupach.
Termin warsztatów do potwierdzenia po zebraniu się pełnej grupy.

Zapraszamy serdecznie! 

Warsztaty: Z uważnością po zdrowie

Cena warsztatów: 790 zł
Termin warsztatów: do potwierdzenia po zebraniu się grupy

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

 +48 572 310 752

 kontakt@mindfulliving.plSPRAWDŹ INNE WYDARZENIA AKADEMII:

Copyright © 2020 Akademia Mindful Living. All rights reserved.

Tags

Mindfulnesskurs mindfulness,  kurs uważności,  kurs MBSR,  mindfulness warszawa,  medytacjacoachingzarządzanie stresem,  redukcja stresumindfulness coaching,  life coachingbusiness coaching  rozwój osobistymindfulness warsztatymbsr,  mindfulness szkolenia,  Jon Kabat-Zinn,  zdrowiecoaching zdrowia,  coaching sylwetki,  coaching kariery,  coaching związków,  coaching relacji,  executive coaching,  leadership coaching,  change management,  zarządzanie zmianąszkolenia biznesowe,  szkolenia dla firm,  joga,  dietaodchudzaniezaburzenia wagimedycyna holistycznamedycyna naturalnaterapia naturalnakurs mindfulness warszawatrening mindfulness, trening mindfulness warszawamindfulness w biznesiemindfulness dla firmmindfulness online,