ZASTRZEŻENIE

Usługi Akademii Mindful Living nie mogą w żadnym wypadku stanowić alternatywy dla opinii jakiegokolwiek wykwalifikowanego terapeuty lub lekarza, czy zaleconego przez niego postępowania. Nie powinny one towarzyszyć jakimkolwiek formom psychoterapii, aktywnej depresji i nerwicy oraz wszelkim innym dolegliwościom związanym z psychiką.

Nasze usługi służą rozwojowi osobistemu, pamiętaj więc, aby korzystać z pomocy lekarza lub terapeuty zawsze wtedy, gdy jest to wskazane i konieczne. Jeśli korzystasz z pomocy psychologicznej lub psychiatrycznej, poinformuj o tym niezwłocznie pracowników Akademii. Pamiętaj, że sprawą bezdyskusyjną i priorytetem jest kontynuowanie i realizowanie wszystkich zaleceń specjalistów prowadzących Twoją terapię. Pamiętaj również, że każdy Klient przyjmuje na siebie odpowiedzialność za interpretację i sposób wykorzystania informacji, które otrzymał od trenerów Akademii Mindful Living.

Copyright © 2020 Akademia Mindful Living. All rights reserved.

Tags

Mindfulnesskurs mindfulness,  kurs uważności,  kurs MBSR,  mindfulness warszawa,  medytacjacoachingzarządzanie stresem,  redukcja stresumindfulness coaching,  life coachingbusiness coaching  rozwój osobistymindfulness warsztatymbsr,  mindfulness szkolenia,  Jon Kabat-Zinn,  zdrowiecoaching zdrowia,  coaching sylwetki,  coaching kariery,  coaching związków,  coaching relacji,  executive coaching,  leadership coaching,  change management,  zarządzanie zmianąszkolenia biznesowe,  szkolenia dla firm,  joga,  dietaodchudzaniezaburzenia wagimedycyna holistycznamedycyna naturalnaterapia naturalnakurs mindfulness warszawatrening mindfulness, trening mindfulness warszawamindfulness w biznesiemindfulness dla firmmindfulness online,