WYJAZDY Z MINDFULNESS

Wyjazdy z mindfulness to propozycja dla wszystkich tych, którzy pragną odpocząć w harmonizującym ciało i umysł otoczeniu, z dala od zgiełku i stresu cywilizacji, w spokojnej, relaksującej atmosferze. To także czas bezcennego spotkania z samym sobą oraz nauki łagodnej, pełnej akceptacji umiejętności bycia tu i teraz. Czas wyciszenia, ładowania akumulatorów, budowania wewnętrznej mocy.

nature 2438103_640

Idea WYJAZDÓW Z MINDFULNESS utrzymana jest w duchu slow life, nurtu zyskującego w dzisiejszych pełnych stresu czasach coraz większą popularność i znaczenie. Najtrafniej można by je chyba opisać jako swoisty detoks od cywilizacji, pozwalający na wyciszenie ciała i umysłu w kojącym zmysły otoczeniu, które ma do zaoferowania wszystko, co odpręża i ładuje pozytywną energią: kontakt z naturą, piękne krajobrazy, świeże powietrze, fizyczną aktywność oraz ekologiczną, zdrową kuchnię. Czas odpoczynku od codziennej presji, telefonów, maili i niekończącej się listy spraw do załatwienia oraz atakujących nas zewsząd milionów cywilizacyjnych bodźców. Czas rozwoju, w którym będzie nam dane nacieszyć się prawdziwym, głębokim kontaktem z samym sobą i otaczającym światem, budujący w nas bezcenną umiejętność bycia obecnym w każdej minucie naszego życia.
Kluczowym elementem WYJAZDÓW Z MINDFULNESS są zajęcia warsztatowe, dające uczestnikom możliwość poznania i doświadczenia na żywo dobroczynnej praktyki uważności. Oprócz nich w stałym programie znaleźć można zazwyczaj wspólną praktykę jogi, medytacji oraz - a’la carte - sesje Mindfulness Life Coachingu. Wszystkie te i dodatkowe atrakcje wyjazdów wpisane są zawsze w naturalny sposób w motyw przewodni, czas i miejsce podróży. Niezależnie jednak od tego, czy jest to czas wypełniony relaksem, nauką, zwiedzaniem, czy innymi przyjemnościami, program każdego wyjazdu skonstruowany jest zawsze w taki sposób, by uczestnicy mogli doświadczyć na żywo pełni korzyści płynących z wcielania praktyki uważności w życie.
WYJAZDY Z MINDFULNESS to unikalna propozycja odpoczynku dedykowana wszystkim zapracowanym i zabieganym mieszkańcom miast, marzącym o tym, by móc się na chwilę zatrzymać, odetchnąć i po prostu pobyć - bez presji, masek i wysiłku. To także wspaniała okazja do prawdziwego zadbania o siebie: swoje zdrowie, rozwój i dobre samopoczucie. Niezapomniany czas nauki otwierania zmysłów i umysłów na to, co w istocie stanowi sens i smak naszego życia. Czas budowania wewnętrznej równowagi. Prawdziwy czas dla siebie.

Copyright © 2020 Akademia Mindful Living. All rights reserved.