WYJAZDY Z MINDFULNESS

Wyjazdy z mindfulness to propozycja dla wszystkich tych, którzy pragną odpocząć w harmonizującym ciało i umysł otoczeniu, z dala od zgiełku i stresu cywilizacji, w spokojnej, relaksującej atmosferze. To także czas bezcennego spotkania z samym sobą oraz nauki łagodnej, pełnej akceptacji umiejętności bycia tu i teraz. Czas wyciszenia, ładowania akumulatorów, budowania wewnętrznej mocy.

nature 2438103_640

Idea WYJAZDÓW Z MINDFULNESS utrzymana jest w duchu slow life, nurtu zyskującego w dzisiejszych pełnych stresu czasach coraz większą popularność i znaczenie. Najtrafniej można by je chyba opisać jako swoisty detoks od cywilizacji, pozwalający na wyciszenie ciała i umysłu w kojącym zmysły otoczeniu, które ma do zaoferowania wszystko, co odpręża i ładuje pozytywną energią: kontakt z naturą, piękne krajobrazy, świeże powietrze, fizyczną aktywność oraz ekologiczną, zdrową kuchnię. Czas odpoczynku od codziennej presji, telefonów, maili i niekończącej się listy spraw do załatwienia oraz atakujących nas zewsząd milionów cywilizacyjnych bodźców. Czas rozwoju, w którym będzie nam dane nacieszyć się prawdziwym, głębokim kontaktem z samym sobą i otaczającym światem, budujący w nas bezcenną umiejętność bycia obecnym w każdej minucie naszego życia.
Kluczowym elementem WYJAZDÓW Z MINDFULNESS są zajęcia warsztatowe, dające uczestnikom możliwość poznania i doświadczenia na żywo dobroczynnej praktyki uważności. Oprócz nich w stałym programie znaleźć można zazwyczaj wspólną praktykę jogi, medytacji oraz - a’la carte - sesje Mindfulness Life Coachingu. Wszystkie te i dodatkowe atrakcje wyjazdów wpisane są zawsze w naturalny sposób w motyw przewodni, czas i miejsce podróży. Niezależnie jednak od tego, czy jest to czas wypełniony relaksem, nauką, zwiedzaniem, czy innymi przyjemnościami, program każdego wyjazdu skonstruowany jest zawsze w taki sposób, by uczestnicy mogli doświadczyć na żywo pełni korzyści płynących z wcielania praktyki uważności w życie.
WYJAZDY Z MINDFULNESS to unikalna propozycja odpoczynku dedykowana wszystkim zapracowanym i zabieganym mieszkańcom miast, marzącym o tym, by móc się na chwilę zatrzymać, odetchnąć i po prostu pobyć - bez presji, masek i wysiłku. To także wspaniała okazja do prawdziwego zadbania o siebie: swoje zdrowie, rozwój i dobre samopoczucie. Niezapomniany czas nauki otwierania zmysłów i umysłów na to, co w istocie stanowi sens i smak naszego życia. Czas budowania wewnętrznej równowagi. Prawdziwy czas dla siebie.

Copyright © 2020 Akademia Mindful Living. All rights reserved.

Tags

Mindfulnesskurs mindfulness,  kurs uważności,  kurs MBSR,  mindfulness warszawa,  medytacjacoachingzarządzanie stresem,  redukcja stresumindfulness coaching,  life coachingbusiness coaching  rozwój osobistymindfulness warsztatymbsr,  mindfulness szkolenia,  Jon Kabat-Zinn,  zdrowiecoaching zdrowia,  coaching sylwetki,  coaching kariery,  coaching związków,  coaching relacji,  executive coaching,  leadership coaching,  change management,  zarządzanie zmianąszkolenia biznesowe,  szkolenia dla firm,  joga,  dietaodchudzaniezaburzenia wagimedycyna holistycznamedycyna naturalnaterapia naturalnakurs mindfulness warszawatrening mindfulness, trening mindfulness warszawamindfulness w biznesiemindfulness dla firmmindfulness online,