MINDFULNESS INCENTIVE

Mindfulness Incentive to propozycja skierowana do firm, które chciałyby w szczególny sposób zadbać o swoich pracowników. To okazja do zatrzymania się w biegu i wyciszenia w kojącej zmysły atmosferze. To także wyjątkowa możliwość spotkania z samym sobą, otwierającego na pełnię osobistego potencjału i ładującego energią niezbędną do radzenia sobie z wyzwaniami profesjonalnego życia.

Fotolia_Podroze_Small

MINDFULNESS INCENTIVE to zupełnie nowe podejście do rozwoju i motywacji pracowników. To zaproszenie do podróży niezwykłej, innej niż wszystkie inne. Podróży, w trakcie której każdy uczestnik będzie miał wyjątkową szansę spędzenia czasu w harmonizującym ciało i umysł otoczeniu, bez stresu i pośpiechu, bez codziennej presji. To także czas spotkania z samym sobą oraz nauki spokojnej, pełnej akceptacji umiejętności bycia tu i teraz. Czas wyciszenia, ładowania akumulatorów. Niezapomniany i bezcenny, bo napełniający serca i umysły inspiracją by żyć i pracować autentycznie, z radością i z pasją.
Idea MINDFULNESS INCENTIVE wyrosła na gruncie doświadczeń zdobytych w trakcie naszej własnej wieloletniej kariery korporacyjnej, w której towarzyszyła nam praktyka jogi i medytacji. To właśnie dzięki nim mamy dziś ten wyjątkowy przywilej dzielenia się z innymi wiedzą na temat dobroczynnego wpływu uważności na ludzkie życie, a organizowane przez naszą Akademię wyjazdy stanowią jej kwintesencję. Zaprojektowane jako oferta szyta na miarę, z łatwością dostosowują się do wymogów wszelkiego typu firmowych imprez, oferując ich uczestnikom wszystko to, co w praktyce uważności najlepsze. Ich uniwersalna formuła sprawdza się podczas kameralnych spotkań typu team building, czy management i board meetings oraz podczas większych firmowych wyjazdów motywacyjnych.
Podstawowym elementem programu MINDFULNESS INCENTIVE są prowadzone w niewielkich grupach warsztaty mindfulness, w trakcie których ich uczestnicy mają możliwość doświadczenia bogactwa korzyści, które niesie ze sobą praktyka uważności. Jeśli czas pozwala, pracę warsztatową wzbogacamy praktyką jogi i indywidualnymi sesjami Mindfulness Business Coachingu. Dla dopełnienia całości, wszystkie rekomendowane przez nas miejsca i atrakcje zapewniają możliwość odpoczynku od zgiełku cywilizacji, doświadczenia kojącego kontaktu z naturą oraz skosztowania zdrowej, ekologicznej kuchni. W ramach współpracy, w zależności od preferencji Klienta, podejmujemy się całościowej organizacji wyjazdów lub prowadzenia ich części merytorycznej w dowolnym miejscu na świecie. Wszystkie zajęcia prowadzimy w języku polskim lub angielskim.

Copyright © 2020 Akademia Mindful Living. All rights reserved.