MINDFULNESS INCENTIVE

Mindfulness Incentive to propozycja skierowana do firm, które chciałyby w szczególny sposób zadbać o swoich pracowników. To okazja do zatrzymania się w biegu i wyciszenia w kojącej zmysły atmosferze. To także wyjątkowa możliwość spotkania z samym sobą, otwierającego na pełnię osobistego potencjału i ładującego energią niezbędną do radzenia sobie z wyzwaniami profesjonalnego życia.

Fotolia_Podroze_Small

MINDFULNESS INCENTIVE to zupełnie nowe podejście do rozwoju i motywacji pracowników. To zaproszenie do podróży niezwykłej, innej niż wszystkie inne. Podróży, w trakcie której każdy uczestnik będzie miał wyjątkową szansę spędzenia czasu w harmonizującym ciało i umysł otoczeniu, bez stresu i pośpiechu, bez codziennej presji. To także czas spotkania z samym sobą oraz nauki spokojnej, pełnej akceptacji umiejętności bycia tu i teraz. Czas wyciszenia, ładowania akumulatorów. Niezapomniany i bezcenny, bo napełniający serca i umysły inspiracją by żyć i pracować autentycznie, z radością i z pasją.
Idea MINDFULNESS INCENTIVE wyrosła na gruncie doświadczeń zdobytych w trakcie naszej własnej wieloletniej kariery korporacyjnej, w której towarzyszyła nam praktyka jogi i medytacji. To właśnie dzięki nim mamy dziś ten wyjątkowy przywilej dzielenia się z innymi wiedzą na temat dobroczynnego wpływu uważności na ludzkie życie, a organizowane przez naszą Akademię wyjazdy stanowią jej kwintesencję. Zaprojektowane jako oferta szyta na miarę, z łatwością dostosowują się do wymogów wszelkiego typu firmowych imprez, oferując ich uczestnikom wszystko to, co w praktyce uważności najlepsze. Ich uniwersalna formuła sprawdza się podczas kameralnych spotkań typu team building, czy management i board meetings oraz podczas większych firmowych wyjazdów motywacyjnych.
Podstawowym elementem programu MINDFULNESS INCENTIVE są prowadzone w niewielkich grupach warsztaty mindfulness, w trakcie których ich uczestnicy mają możliwość doświadczenia bogactwa korzyści, które niesie ze sobą praktyka uważności. Jeśli czas pozwala, pracę warsztatową wzbogacamy praktyką jogi i indywidualnymi sesjami Mindfulness Business Coachingu. Dla dopełnienia całości, wszystkie rekomendowane przez nas miejsca i atrakcje zapewniają możliwość odpoczynku od zgiełku cywilizacji, doświadczenia kojącego kontaktu z naturą oraz skosztowania zdrowej, ekologicznej kuchni. W ramach współpracy, w zależności od preferencji Klienta, podejmujemy się całościowej organizacji wyjazdów lub prowadzenia ich części merytorycznej w dowolnym miejscu na świecie. Wszystkie zajęcia prowadzimy w języku polskim lub angielskim.

Copyright © 2020 Akademia Mindful Living. All rights reserved.

Tags

Mindfulnesskurs mindfulness,  kurs uważności,  kurs MBSR,  mindfulness warszawa,  medytacjacoachingzarządzanie stresem,  redukcja stresumindfulness coaching,  life coachingbusiness coaching  rozwój osobistymindfulness warsztatymbsr,  mindfulness szkolenia,  Jon Kabat-Zinn,  zdrowiecoaching zdrowia,  coaching sylwetki,  coaching kariery,  coaching związków,  coaching relacji,  executive coaching,  leadership coaching,  change management,  zarządzanie zmianąszkolenia biznesowe,  szkolenia dla firm,  joga,  dietaodchudzaniezaburzenia wagimedycyna holistycznamedycyna naturalnaterapia naturalnakurs mindfulness warszawatrening mindfulness, trening mindfulness warszawamindfulness w biznesiemindfulness dla firmmindfulness online,