O NAS

Akademia Mindful Living to miejsce służące ludziom w ich rozwoju. To przestrzeń, w której znaleźć można wytchnienie od codziennego stresu i pośpiechu, w której celebruje się każdą chwilę, każdy oddech, każde doświadczenie. Naszą misję realizujemy na dwa sposoby. Z jednej strony nasza oferta to unikalny program edukacyjny, w ramach którego klienci indywidualni i firmy korzystać mogą z szerokiej gamy sesji, warsztatów i programów szkoleniowych, służących budowaniu własnego potencjału i nauce w pełni świadomego życia. Z drugiej zaś Mindful Living to wydawca kreatywnych gier i narzędzi rozwojowych, będących przydatnym narzędziem w pracy trenerskiej oraz świetnym sposobem na osobisty rozwój. Dla każdego coś miłego. Serdecznie zapraszamy!


NASZA MISJA

Misją Akademii Mindful Living jest wspieranie ludzi w nauce uważnego życia. Rozwój świadomości to nasza wielka pasja i życiowa droga. Pragniemy inspirować i edukować w tym zakresie. Naszym wielkim marzeniem jest, by każdy człowiek poprzez własny rozwój miał możliwość osiągnięcia w życiu pełnego dobrostanu i harmonii. W tym celu korzystamy w naszej pracy ze sprawdzonych, skutecznych metod rozwojowych i z tego też powodu poszukujemy nieustannie nowych, inspirujących rozwiązań pomocnych w pracy z ludzkim wnętrzem, które poszerzają percepcję świata i nas samych, i których cechą wspólną jest moc zmiany ludzkiego życia na lepsze. Możliwość towarzyszenia ludziom w pięknym procesie osobistej przemiany jest dla nas zaszczytem i prawdziwą radością.

Copyright © 2020 Akademia Mindful Living. All rights reserved.

Tags

Mindfulnesskurs mindfulness,  kurs uważności,  kurs MBSR,  mindfulness warszawa,  medytacjacoachingzarządzanie stresem,  redukcja stresumindfulness coaching,  life coachingbusiness coaching  rozwój osobistymindfulness warsztatymbsr,  mindfulness szkolenia,  Jon Kabat-Zinn,  zdrowiecoaching zdrowia,  coaching sylwetki,  coaching kariery,  coaching związków,  coaching relacji,  executive coaching,  leadership coaching,  change management,  zarządzanie zmianąszkolenia biznesowe,  szkolenia dla firm,  joga,  dietaodchudzaniezaburzenia wagimedycyna holistycznamedycyna naturalnaterapia naturalnakurs mindfulness warszawatrening mindfulness, trening mindfulness warszawamindfulness w biznesiemindfulness dla firmmindfulness online,