POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Zespół Mindful Living to ludzie, dla których rozwój świadomości jest pasją i sposobem na życie. Każdego dnia do działania motywuje nas zarówno własna chęć do dalszej pracy nad sobą, jak i potrzeba wspierania w niej innych. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia. Zrób krok na drodze do wewnętrznej wolności i harmonii.

Darek_Final

Dariusz Mazurek

nauczyciel mindfulness i medytacji  |  coach  |  trener

Założyciel Akademii Mindful Living. Akredytowany nauczyciel mindfulness (MBSR/MBCT), jogi i medytacji certyfikowany przez Mindful Academy w Hiszpanii, członek Yoga Alliance Professionals. Certyfikowany coach, trener rozwoju osobistego, trener biznesu. Tematykę rozwoju świadomości zgłębia od ponad dwóch dekad. Od 16 lat praktykuje medytację i jogę, przez ponad 10 lat trenował Tai Chi i Kung Fu. Od lat bada kolejne metody wewnętrznego rozwoju, podróżuje, czyta, obserwuje świat i ludzi, poszukuje nowych dróg i rozwiązań. Współtwórca metod i narzędzi rozwojowych Mindful Living oraz opartych na mindfulness programów szkoleniowych Akademii.
Z wykształcenia finansista. Praktyk biznesu i doświadczony manager. Przez prawie 20 lat zarządzał biznesem i ludźmi w największych międzynarodowych organizacjach. Długi czas rozwoju w dwóch różnych dziedzinach zaowocował w końcu decyzją, by połączyć wiedzę i doświadczenie biznesowe z życiową pasją i wewnętrzną potrzebą wspierania ludzi w odnajdywaniu ich drogi do wewnętrznej spójności. Tak powstała Akademia Mindful Living, której zadaniem jest tworzenie nowych, kreatywnych rozwiązań w dziedzinie rozwoju osobistego oraz edukacja w zakresie świadomego stylu życia i świadomego zarządzania biznesem.
Z zamiłowania podróżnik i fotograf. Pracę z obrazem traktuje jako kolejną inspirującą formę dialogu z własnym wnętrzem. Jest pasjonatem fizyki kwantowej i jej powiązań ze wschodnimi systemami rozwoju świadomości. Wierzy, iż w każdym z nas drzemie nieograniczony potencjał i by go uwolnić, wystarczy tylko mieć odwagę otworzyć we własnej głowie właściwe drzwi.

koral_DxO

Karolina Elżbieta Mazurek

nauczyciel mindfulness i medytacji  |  coach   |  trener

Certyfikowany coach, nauczyciel mindfulness i medytacji, trener rozwoju osobistego, trener biznesu. Nieodmiennie zafascynowana efektami, które praktyka uważności przynosi w harmonizowaniu relacji z samym sobą i ze światem. Współtwórczyni autorskich narzędzi i programów szkoleniowych Akademii. Medytację, pranajamę i jogę praktykuje od ponad 8 lat. Ich sztukę zgłębiała pod okiem swego nauczyciela i mistrza ze Sri Lanki oraz u najlepszych nauczycieli jogi w Polsce.
Ukończyła studia ekonomiczne. Przez prawie dwie dekady pracowała jako manager w międzynarodowym środowisku biznesowym, tworząc komunikację marketingową dla wielu światowych marek. Swoje szerokie doświadczenie w obszarze komunikacji i zarządzania wykorzystuje często w pracy trenerskiej.
Z wykształcenia jest też pedagogiem i… dyplomowaną pianistką. Z serca malarką. Odkąd sięga pamięcią, wciąż poszukuje nowych sposobów doświadczania życia, siebie samej i świata. Realizując tę pasję od ponad 15 lat zgłębia tajniki pracy z ludzkim wnętrzem, studiując kolejne metody rozwoju osobistego. Skuteczność każdej z nich sprawdza zawsze najpierw na sobie. Według niej nauczyciel, który wcześniej sam nie doświadczył działania stosowanych przez siebie metod, nie jest w stanie w pełni towarzyszyć innym w procesie wewnętrznej przemiany. Mówi o sobie, że jest poszukiwaczem prawdy. Prawdy ukrytej głęboko w nas, istotach żywych. Praca w Akademii Mindful Living, dająca jej możliwość zgłębiania tej prawdy jest dla niej niewyczerpanym źródłem satysfakcji.

Copyright © 2020 Akademia Mindful Living. All rights reserved.