POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Zespół Mindful Living to ludzie, dla których rozwój świadomości jest pasją i sposobem na życie. Każdego dnia do działania motywuje nas zarówno własna chęć do dalszej pracy nad sobą, jak i potrzeba wspierania w niej innych. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia. Zrób krok na drodze do wewnętrznej wolności i harmonii.

Darek_Final

Dariusz Mazurek

nauczyciel mindfulness i medytacji  |  coach  |  trener

Założyciel Akademii Mindful Living. Akredytowany nauczyciel mindfulness (MBSR/MBCT), jogi i medytacji certyfikowany przez Mindful Academy w Hiszpanii, członek Yoga Alliance Professionals. Certyfikowany coach, trener rozwoju osobistego, trener biznesu. Tematykę rozwoju świadomości zgłębia od ponad dwóch dekad. Od 20 lat praktykuje medytację i jogę, przez ponad 10 lat trenował Tai Chi i Kung Fu. Od lat bada kolejne metody wewnętrznego rozwoju, podróżuje, czyta, obserwuje świat i ludzi, poszukuje nowych dróg i rozwiązań. Współtwórca metod i narzędzi rozwojowych Mindful Living oraz opartych na mindfulness programów szkoleniowych Akademii.
Z wykształcenia finansista. Praktyk biznesu i doświadczony manager. Przez prawie 20 lat zarządzał biznesem i ludźmi w największych międzynarodowych organizacjach. Długi czas rozwoju w dwóch różnych dziedzinach zaowocował w końcu decyzją, by połączyć wiedzę i doświadczenie biznesowe z życiową pasją i wewnętrzną potrzebą wspierania ludzi w odnajdywaniu ich drogi do wewnętrznej spójności. Tak powstała Akademia Mindful Living, której zadaniem jest tworzenie nowych, kreatywnych rozwiązań w dziedzinie rozwoju osobistego oraz edukacja w zakresie świadomego stylu życia i świadomego zarządzania biznesem.
Z zamiłowania podróżnik i fotograf. Pracę z obrazem traktuje jako kolejną inspirującą formę dialogu z własnym wnętrzem. Jest pasjonatem fizyki kwantowej i jej powiązań ze wschodnimi systemami rozwoju świadomości. Wierzy, iż w każdym z nas drzemie nieograniczony potencjał i by go uwolnić, wystarczy tylko mieć odwagę otworzyć we własnej głowie właściwe drzwi.

koral_DxO

Karolina Mazurek

nauczyciel mindfulness i medytacji  |  coach   |  trener

Certyfikowany coach, nauczyciel mindfulness (MBSR/MBCT), jogi i medytacji, trener rozwoju osobistego, trener biznesu. Nieodmiennie zafascynowana efektami, które praktyka uważności przynosi w harmonizacji relacji z samym sobą i ze światem. Współtwórczyni autorskich narzędzi i programów szkoleniowych Akademii. Medytację, pranajamę i jogę praktykuje od 10 lat. Ich sztukę zgłębiała pod okiem swego lankijskiego mistrza oraz wielu innych znakomitych nauczycieli w Polsce i na świecie.
Ukończyła studia ekonomiczne. Przez dwie dekady pracowała jako manager w międzynarodowym środowisku biznesowym, tworząc komunikację marketingową dla wielu światowych marek. Swoje doświadczenie w obszarze komunikacji i zarządzania wykorzystuje często w pracy trenerskiej.
Z wykształcenia jest też pedagogiem i… dyplomowaną pianistką. Z serca malarką. Odkąd sięga pamięcią, wciąż poszukuje nowych sposobów doświadczania życia, siebie samej i świata. Realizując tę pasję od ponad dwóch dekad zgłębia tajniki pracy z ludzkim wnętrzem, studiując kolejne metody rozwoju osobistego. Skuteczność każdej z nich sprawdza zawsze najpierw na sobie. Według niej nauczyciel, który wcześniej sam nie doświadczył działania stosowanych przez siebie metod, nie jest w stanie w pełni towarzyszyć innym w procesie wewnętrznej przemiany. Mówi o sobie, że jest poszukiwaczem prawdy. Prawdy ukrytej głęboko w nas, istotach żywych. Praca w Akademii Mindful Living, dająca jej możliwość zgłębiania tej prawdy jest dla niej niewyczerpanym źródłem satysfakcji.

Copyright © 2020 Akademia Mindful Living. All rights reserved.

Tags

Mindfulnesskurs mindfulness,  kurs uważności,  kurs MBSR,  mindfulness warszawa,  medytacjacoachingzarządzanie stresem,  redukcja stresumindfulness coaching,  life coachingbusiness coaching  rozwój osobistymindfulness warsztatymbsr,  mindfulness szkolenia,  Jon Kabat-Zinn,  zdrowiecoaching zdrowia,  coaching sylwetki,  coaching kariery,  coaching związków,  coaching relacji,  executive coaching,  leadership coaching,  change management,  zarządzanie zmianąszkolenia biznesowe,  szkolenia dla firm,  joga,  dietaodchudzaniezaburzenia wagimedycyna holistycznamedycyna naturalnaterapia naturalnakurs mindfulness warszawatrening mindfulness, trening mindfulness warszawamindfulness w biznesiemindfulness dla firmmindfulness online,